Apple rieši problémy s podsvietením Retina displeja v iPade 3

Bleskovky a správy | Tomáš Beleš, 08. November 2011

Question mark

Apple údajne v súčasnosti hľadá spôsoby, ako vyriešiť problém s podsvietením iPadu 3. Ten totiž bude obsahovať Retina displej s vysokým rozlíšením rovnako ako iPhone 4(S), na ktorý už LED podsvietenie z iPadu 2 nestačí. Pôvodný dizajn bude s najväčšou pravdepodobnosťou nahradený zdvojeným riešením toho, ktorý sa používa v súčasnosti. Výrobcovia súčiastok už vraj vyriešili problém s rozptyľovaním tepla a spotrebou energie.

Vydanie iPadu 3 sa vo všeobecnosti očakáva na budúci rok, na jar, no niektoré zdroje naznačujú, že kvôli problémom s výrobou Retina displejov v tejto uhlopriečke môže byť predstavenie iPadu 3 odložené na neskôr. Okrem lepšieho displeja prinesie iPad 3 vyšší výkon a je možné, že bude podrobený ďalšej diéte – bude tenší a ľahší.

---
08.11.2011 o 07:39

Tej diete by som moc neveril ak bude Retina a teda zakonite vyssi vykon, tak tensi iPad bude iba ak s nejakou novou technologiou baterie – a to vidim potom uz realnejsie na solarny panel cez display :)

Realnejsie je nieco ako iPad 2S kde bude dvojnasobne rozlisko (nie retina) a stary dizajn. Nemaju sa kam ponahlat, jedine ze by chceli pokryt Amazon low-end, no to mozu aj zlacnenim iPad2 na par eurodolarov.MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist