Adobe sprístupnil Flash Player 10.3

Bleskovky a správy | Tomáš Beleš, 16. Máj 2011

Adobe Flash plugin/package

Ani Adobe nezabúda na svoje produkty a aktualizoval často kritizovaný Flash na verziu 10.3. Pokročilí používatelia ocenia nové možnosti analýzy stránok s Flashom, rušenie ozveny pri prenose zvuku cez internet a lepšiu ochranu súkromia. Bežných používateľov, ktorí chcú Flash len kvôli videu a hrám, potešia aspoň bezpečnostné vylepšenia. Sťahovať môžete tu.

---
16.05.2011 o 08:01

Casto kritizovany? Kym? Kazda platforma ma svoje negativne stranky, flash je najrozsirenejsi a najpouzivanejsi modul a funguju na nom profi systemy, obrazka komunita a minimalne polovica marketingu celeho sveta.

Ja by som ho nenazyval ciernou ovcou, oblast bezpecnosti, stability a narocnosti na HW je x krat vyrieseny a to co platilo pred rokom dnes neplati.

16.05.2011 o 12:13

@mio bohuzial plati… (profi system na Flash-i? co najdalej od takeho „profi“ systemu…)

17.05.2011 o 22:44

@miso nezastavam sa flashu, ja osobne ho nemusim, ale vyuziva ho cez 90% desktopov a funguju na nom rozne velke korporatne systemy. Neplatia uz extra naroky na HW, neplatia bezpecnostne diery (o nic vacsie ako inde) skratka, jediny kto s nim bojuje je apple aj to iba v iOS.

Aj na tejto stranke 3 cm od tohoto textu bezi flash…MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist