Adobe ponúka iPad zadarmo ku každému vyššiemu CS5 balíku

Niektoré softvérové balíky sú také drahé, že sa zvykne žartovať, či je v ich cene zahrnutý aj počítač. Ak iPad považujete za prenosný počítač, už to viac nie je vtip ale realita.

Firma Adobe, ktoré 11. apríla aktualizovalo svoj balík Creative Suite na verziu 5.5, pri tejto príležitosti pripravila zaujímavú ponuku. Tí, čo sa rozhodnú pre kúpu balíkov CS5 Design Premium alebo Master Collection v českom jazyku, získajú iPad zadarmo. K softvéru je ponúkaná najlacnejšie verzia, čiže 16 GB Wi-Fi model prvej generácie.

iPad zadarmo k CS5

Promo materiál Amos SoftwareAdobe navrhuje tablet využiť v spojení so svojimi programami. „Pomocou publikačných nástrojov Adobe vytvoríte obsah pre iPad a výsledok svojej práce si bude môcť hneď vyskúšať,“ píše na svojich stránkach distribútor Amos Software.

Adobe Creative Suite 5 Design Premium si môžete spolu s iPadom zadovážiť približne za 2 100 € (alebo 49-tisíc KČ). Creative Suite 5 Master Collection, ktorý obsahuje kompletné softvérové vybavenie, zhruba za 2 800 € (alebo –55– 65-tisíc KČ).

Viac článkov na tému

Partneri

Inzercia